Gdzie wybielić zęby lampą Beyond

Prostowanie zębów może być niewidoczne
11 lutego, 2021
Chirurgia stomatologiczna – usuwanie korzeni zębów
12 lutego, 2021
Show all

Gdzie wybielić zęby lampą Beyond

Wśród kupowanych przez pacjentów napojów i pokarmów jest wiele produktów, jakie wpływają na kolor zębów. Do najczęściej wyliczanych należą kawa, soki lub różne kolorowe owoce. Pacjentom zależy jednak by możliwe było niwelowanie skutków spożywania barwiących pokarmów, ponieważ białe zęby są wysoko estetyczne i kojarzą się ze zdrowiem. Zdarza się jednak, że nawet leczone zęby mają żółtawy kolor. Odpowiedzią na ten problem są wybielające zęby zabiegi. Oprócz codziennej pielęgnacji specjalnymi wybielającymi pastami, pacjenci mogą podjąć fachowe dentystyczne wybielające zabiegi, na przykład naświetlania specjalnymi lampami.

Jedną z najbardziej znanych lamp jest lampa Beyond, nowoczesna technologia, oferująca wybielanie zębów, mające zadowalające i trwałe efekty nawet po pierwszym zabiegu naświetlania. Ponadto ten rodzaj zabiegu niszczy do 98% bakterii znajdujących się w jamie ustnej oraz pomniejsza zapalne stany przyzębia, a także wspomaga utwardzanie kompozytów i wypełnień stomatologicznych. Tak więc wybielanie zębów, chociaż najbardziej pożądane, nie jest jedynym dodatnim efektem zabiegu.

Lampa Beyond jest innowacyjnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, dzięki czemu może być dostosowana do dowolnej pozycji pacjenta, co zwiększa wygodę i dokładność pracy. Ponadto również intensywność naświetlania lampy może być dopasowana do potrzeb pacjenta, w zgodzie z zaleceniami stomatologa. Natężenie światła może mieć trzy warianty: łagodne, standardowe lub intensywne w zależności od tego, jak mocne są przebarwienia. Wybielanie zębów dzięki lampie Beyond jest znacznie prostsze.