Wybielanie zębów – lampa beyond Toruń

Fluoryzacja zębów Toruń
26 września, 2019
Zalety higienizacji jamy ustnej
23 października, 2019
Show all

Wybielanie zębów – lampa beyond Toruń

Wśród kupowanych przez pacjentów pokarmów i napojów jest wiele produktów, które zmieniają kolor zębów. Do najczęściej wymienianych należą kawa, soki albo różne kolorowe owoce. Pacjentom zależy jednak aby możliwe było niwelowanie efektów spożywania barwiącego jedzenia, dlatego że białe zęby są kojarzą się ze zdrowiem i są wysoko estetyczne. Zdarza się jednak, że nawet wyleczone zęby mają żółty odcień. Rozwiązaniem tego problemu są wybielające zęby zabiegi. Poza codzienną pielęgnacją specjalnymi wybielającymi pastami, pacjenci mogą podjąć fachowe stomatologiczne zabiegi wybielające, na przykład naświetlania specjalnymi lampami.

Jedną z najpopularniejszych lamp jest lampa Beyond, czyli nowoczesna technologia, oferująca wybielanie zębów, mające zadowalające i trwałe rezultaty już po jednym zabiegu naświetlania. Ponadto ten typ zabiegu niszczy do 98% bakterii namnażających się w jamie ustnej oraz pomniejsza stany zapalne przyzębia, a do tego wspomaga hartowanie kompozytów i wypełnień stomatologicznych. Zatem wybielanie zębów, chociaż najbardziej pożądane, nie jest jedynym pozytywnym efektem zabiegu.

Lampa Beyond jest innowacyjnym urządzeniem, zdolnym do obracania ramienia w zasięgu 360°, co sprawia, że może być dostosowana do dowolnej pozycji pacjenta, co zwiększa dokładność pracy i wygodę. Co więcej także siła naświetlania lampy może być dopasowana do potrzeb pacjenta, w zgodzie z zaleceniami lekarza dentysty. Natężenie światła może być łagodne, standardowe lub intensywne w zależności od tego, jak mocne są przebarwienia. Wybielanie zębów dzięki lampie Beyond jest znacznie prostsze.

https://edclinic.pl/lang/pl/metamorfozy/