Klinika stomatologiczna wybielająca zęby lampą Beyond

Ortodoncja – aparat na zęby
3 lutego, 2021
Piaskowanie zębów w klinice dentystycznej
3 lutego, 2021
Show all

Klinika stomatologiczna wybielająca zęby lampą Beyond

Wśród spożywanych przez pacjentów pokarmów i napojów jest duża część produktów, jakie zmieniają kolor zębów. Do zazwyczaj wymienianych należą kawa, soki lub różne kolorowe owoce. Pacjentom zależy jednak by możliwe było usuwanie efektów zjadania barwiących pokarmów, ponieważ białe zęby są wysoko estetyczne i kojarzą się ze zdrowiem. Zdarza się jednak, że nawet wyleczone zęby mają żółtawy odcień. Rozwiązaniem tego problemu są wybielające zęby zabiegi. Oprócz codziennej pielęgnacji specjalnymi wybielającymi pastami, pacjenci mogą podjąć profesjonalne stomatologiczne wybielające zabiegi, na przykład poprzez naświetlanie specjalnymi lampami.

Jedną z najpopularniejszych lamp jest lampa Beyond, czyli nowoczesna technologia, jaka oferuje wybielanie zębów, dające przyzwoite i trwałe efekty już po pierwszym zabiegu naświetlania. Co więcej ten rodzaj zabiegu usuwa do 98% bakterii namnażających się w jamie ustnej i zmniejsza stany zapalne przyzębia, a do tego wspomaga utwardzanie wypełnień i kompozytów dentystycznych. Zatem wybielanie zębów, chociaż najsilniej pożądane, nie jest wyłącznym pozytywnym rezultatem zabiegu.

Lampa Beyond jest innowacyjnym urządzeniem, z ramieniem obracającym się w zasięgu 360°, dzięki czemu może być dostosowana do różnych pozycji pacjenta, co zwiększa wygodę i dokładność pracy. Ponadto również natężenie naświetlania lampy może być dostosowana do potrzeb pacjenta, w zgodzie z zaleceniami dentysty. Natężenie światła może mieć trzy warianty: intensywne, standardowe lub łagodne w zależności od tego, jak silne są przebarwienia. Wybielanie zębów dzięki lampie Beyond jest znacznie prostsze.