Leczenie stomatologiczne ze spłatą w ratach

Dziecko w gabinecie dentystycznym – wyrywanie zębów mlecznych
4 lutego, 2021
Fluoryzacja – jak dentysta wzmacnia zęby
5 lutego, 2021
Show all

Leczenie stomatologiczne ze spłatą w ratach

Leczenie dentystyczne niekiedy wymaga dużego nakładu pieniężnego, zwłaszcza w przypadku implantacji lub zabiegów ortodontycznych, których koszt jest związana nie tylko z pracą lekarza stomatologa, ale również z surowcami, z jakich zostaną przygotowane aparaty czy implanty. Może zatem być tak, że pacjent wymagający błyskawicznego leczenia stomatologicznego nie ma odpowiednich środków finansowych, a konsultacja na fundusz zdrowia okaże się mieć nazbyt daleki termin. Wtedy dobrym rozwiązaniem jest kredyt medyczny Mediraty.

Ten sposób płacenia za zabiegi stomatologiczne jest nie tylko wygodny z uwagi na możliwość rozdzielenia kosztów na raty, ale także daje większe szanse na leczenie z najtrwalszymi i najlepszymi materiałami, które zwykle mają niemałe ceny. Medyczny kredyt Mediraty zawiera takie zabiegi dentystyczne jak: leczenie zachowawcze i ortodontyczne, prace implantacyjne i protetyczne, chirurgię stomatologiczną i zabiegi z zakresu estetyki, poprawiające wygląd jamy ustnej. To daje pacjentom szeroki zakres możliwości.

Medyczny kredyt Mediraty jest oferowany w wielu profesjonalnych klinikach i placówkach dentystycznych, co umożliwia pacjentom na korzystanie z usług dentystycznych najwyższej jakości w komfortowych ratach. Spłatę Medycznego kredytu Mediraty można dostosować do swoich możliwości finansowych, decydując się na kredyt ze spłatą w przedziale od 12 do nawet 60 rat. Dzięki temu wszyscy mogą pozwolić sobie na leczenie dentystyczne w komfortowym, ratalnym systemie płatniczym.