Stomatolog na raty

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Zabiegi stomatologiczne Toruń
17 sierpnia, 2019
Ligatury ortodontyczne - ortodonta Toruń
Ligatury ortodontyczne
24 września, 2019
Show all

Stomatolog na raty

Stomatolog leczenie na raty kredy na implanty

Stomatolog leczenie na raty kredy na implanty

Leczenie stomatologiczne często wymaga dużego nakładu pieniężnego, zwłaszcza w przypadku implantacji lub zabiegów ortodontycznych, których cena jest związana nie tylko z działaniem dentysty, ale także z surowcami, z których będą przygotowane aparaty czy implanty. Może więc zdarzyć się tak, że pacjent potrzebujący błyskawicznego leczenia dentystycznego nie ma wystarczających środków finansowych, a wizyta na fundusz zdrowia ma zbyt odległy termin. Wtedy dobrym rozwiązaniem jest kredyt medyczny Mediraty.

Ten sposób opłacania zabiegów stomatologicznych jest nie tylko komfortowy ze względu na możliwość rodzielenia kosztów na raty, ale także daje większe szanse na leczenie z najtrwalszymi i najlepszymi materiałami, które zwykle mają wysokie ceny. Kredyt medyczny Mediraty obejmuje takie zabiegi stomatologiczne jak: leczenie ortodontyczne i zachowawcze, prace protetyczne i implantacyjne, chirurgię stomatologiczną i zabiegi z zakresu estetyki, udoskonalające wygląd jamy ustnej. To daje pacjentom duży zakres możliwości.

Kredyt medyczny Mediraty jest dostępny w wielu najlepszych klinikach i placówkach stomatologicznych, co pozwala pacjentom na pobieranie usług stomatologicznych najwyższej klasy w komfortowych ratach. Spłatę Medycznego kredytu Mediraty można dostosować do swoich możliwości finansowych, decydując się na kredyt ze spłatą w ciągu 12 lub nawet 60 rat. Dzięki temu każdy może pozwolić sobie na leczenie stomatologiczne w komfortowym, ratalnym systemie płatniczym.

https://edclinic.pl/lang/pl/zabiegi-stomatologiczne-torun-cennik/